Potrebujete zvládnuť svoje výzvy a viesť spokojný život, vysporiadať sa so stresom, fóbiami, a zvládnuť partnerský vzťah alebo dôležitý pohovor?

 

Radi by ste chceli vylepšiť svoju komunikáciu, svoje organizačné a riadiace schopnosti, posunúť ďalej svoj biznis, alebo  predávať viac a drahšie, ako konkurencia? 


Naši kvalifikovaní NLP Lektori pomôžu aj vám:

Zvládnuť a rozpustiť svoje strachy, stres, fóbie, negatívne pocity a zlozvyky

Práve Neurolingvistické programovanie disponuje rôznymi nástrojmi, ktoré sa dajú použiť na zvládanie strachu, odstraňovanie fóbií, premenu negatívnych pocitov na neutrálne alebo príjemné (podľa potreby) a odstraňovanie rôznych zlozvykov, ktoré aj vás možno trápia.

Zvládnuť výzvy nielen v partnerskom živote, ale aj vo vzťahoch s priateľmi, rodinou, kolegami...

Keď sa nás pýtali, ako by sme definovali NLP, odpovedali sme, že je v prvom rade kľúčom k pochopeniu seba samého a tým pádom aj k pochopeniu ostatných, a v tom spočíva jeho hlavná sila. NLP sa totižto nezaoberá príčinami a nie je psychoanalýzou. Miesto toho je o inteligentnom počúvaní svojich pocitov, poznaní svojich hodnôt a toho, čo je pre nás dôležité a cenné, a učí nás, ako to odhaliť aj u ostatných. Vďaka tomu je potom možné dosiahnuť hlboké pochopenie, empatiu a príjemné vzťahy, ktoré sú zasa kľúčom pre zdravý a naplnený život.

Argumentovať na poradách, zvládať rôzne pohovory, riešiť ťažké a náročné konverzácie, a získať schopnosť diplomacie

Pomôžeme vám pripraviť sa na dôležitý pohovor, skúšku, zvládnuť náročné pracovné porady a riešiť aj ťažké konverzácie, kde je potreba využiť diplomaciu a nadhľad. Samozrejme vás pripravíme aj na ďalšie komunikačné výzvy a na situácie, kedy potrebujete ustáť tlak a ukázať vynikajúce komunikačné a strategické schopnosti.

Odhaliť, čo je pre vás v živote dôležité a kde je to vaše správne smerovanie

Niekedy prejde veľmi veľa rokov, kým sa človek nájde a objaví svoju vlastnú cestu úspechu a to, čo je pre neho dôležité. Pomôžeme vám odkryť vaše dôležité hodnoty a kritériá ich napĺňania, a odhaliť, ktorým smerom sa máte v živote vybrať či už v osobnom alebo pracovnom prostredí.

Objaviť novodobé spôsoby, ako predávať viac a drahšie, ako konkurencia

Ohromnou výhodou NLP je, že tento model je možné použiť v rôznych kontextoch a práve oblasť predaja (online, offline) je jednou z nich. Naučíme vás novodobé spôsoby, ktoré vám pomôžu získať viac klientov, ktorým uspokojíte ich túžby, pomôžete im von z trápenia a oni vás za to budú oceňovať, dlhodobo vyhľadávať a odporúčať. Rovnako tak vám pomôžeme zvyšovať účinnosť vášho marketingu vďaka psychológii predaja na internete a orientovať sa v stále rýchlejšom svete online marketingu, kde je už všetko úplne inak, ako to bolo pred pár rokmi.

Posúvať vpred svoje podnikanie, motivovať svoj tím, získať organizačné schopnosti

V dnešnom svete má obrovskú výhodu voči konkurencii práve tá firma, ktorá má schopných a zodpovedných manažérov a riaditeľov, ktorí vedia jednať s ľuďmi. Práve schopnosť diplomaticky komunikovať a motivovať svoj tím, je jedna z kľúčových zložiek úspechu, na ktorú mnoho firiem zabúda. Naučíme vás, ako na to a ktoré dieliky skladačky vašej psychiky a komunikácie je treba pozmeniť tak, aby ste sa práve vy stali špičkový manažér, ktorí bude oporou pre svoj tím ľudí.

Radi vám pomôžeme dosiahnuť osobné a podnikateľské ciele s pomocou Neurolingvistického programovania, ktoré vám odhalia naši kvalifikovaní NLP lektori. Na základe toho získate neférové výhody na ceste nielen k osobnému úspechu, zdraviu, šťastiu a naplnenému vzťahu, ale aj pri rozjazde a zvyšovaní účinnosti podnikania a marketingu, riadení svojho tímu a zlepšovaní svojich komunikačných a strategických schopností.

Kto vám bude pomáhať rozvíjať vaše schopnosti a zlepšovať kvalitu života?

K dispozícii je vám kompletný tím lektorov NLP Inštitútu, s ktorými sa môžete stratnúť v predovšetkým v Prahe, Bratislave a Žiline

Každý z nás je jedinečný a svoje schopnosti rozvíjame trošku iným smerom, či už je to oblasť vzťahov, komunikácie, vedenia tímu alebo predaja. A práve na základe toho sa skvele dopĺňame a spoločne posúvame Neurolingvistické programovanie ďalej, ktoré o tento kúsok jedinečnosti obohacujeme.

Viac o lektoroch NLP Inštitútu sa dozviete po kliknutí na položku "NÁŠ TÍM" v menu.

Spoločne vám naši certifikovaní lektori budú k dispozícii v nasledovných oblastiach:

  • Empatia a rozvíjanie partnerských vzťahov, pomoc so získaním partnera podľa najhlbších prianí
  • Spracovávanie strachov, fóbií, stresu, rozpúšťanie zlozvykov
  • Vylepšovanie komunikačných, prezentačných a vyjednávacích schopností, diplomacia
  • Ujasňovanie smerovania v živote a tvorba prínosných cieľov
  • Odhaľovanie dôležitých hodnôt a kritérií ich napĺňania
  • Vedenie a riadenie tímu, motivovanie ľudí k lepším výkonom, organizačné schopnosti
  • Obchod a predaj, a ako predávať istejšie a inteligentnejšie
  • Psychológia predaja na internete, aplikácia modelu NLP v marketingu

Aká je cenová kalkulácia?

Osobný NLP Coaching
117 €
60 minút
Základná varianta pre všetkých, ktorí si chcú zažiť NLP Coaching a dosiahnuť príjemnou formou rýchle a trvalé zmeny.
Osobný NLP Coaching - absolventi
77 €
60 minút
Pre všetkých absolventov našich tréningov sme pripravili cenové zvýhodnenie pre 60 minútový coaching.
NLP Coaching pre Biznis
197€
60 minút
Táto varianta je vhodná pre všetkých, ktorí chcú NLP začať úspešne používať vo svojom biznise tou najúčinnejšou formou - osobnou konzultáciou.

Ako bude naša spolupráca prebiehať?

Potom, čo vyplníte a odošlete kontaktný formulár, na ktorý sa dostanete po kliknutí na jedno z tlačidiel na tejto stránke, vás budeme kontaktovať. Následne si upresníme, v akej oblasti by ste mali o spoluprácu záujem a dohodneme si miesto a čas koučingu alebo konzultácie.

K dispozícii sú vám naši profesionáli v Prahe a v Žiline, a po dohode aj v Bratislave.

Prísť na špecializovaný tréning je jedna z vynikajúcich možností, ako si zvýšiť potenciál a dosiahnuť omnoho viac.

Najvyššia možná pridaná hodnota však spočíva v spolupráci 1 na 1, kedy sa posúvate už za 60 minút omnoho ďalej, než za X hodín na špecializovanom kurze.

 

Kliknite preto na tlačidlo, vyplňte formulár a objednajte si konzultáciu, koučing alebo poradenstvo 1 na 1 a získate omnoho viac.